Tlf: 36 72 65 80

Vojensvej 31-39, 2610 Rødovre

Personale

Mød personalet hos Sjællands Automægler

Flemming Thostrup

Indehaver

Telefon: 3672 6580
Mail: flemming@autom.dk

Arsim Janova

Bilsalg

Telefon: 3672 6580
Mobil: 2143 2550
Mail: arsim@autom.dk

Paw Lundstrøm

Leasing og bilsalg

Telefon: 3672 6580
Mobil: 2968 2800
Mail: paw@autom.dk

Mathias Andersen

Bilmægler

Mobil: 3080 8859
Mail: mathias@autom.dk

Oliver Stig-Breum

Mægleragent

Telefon: 3672 6580
Mail: oliver@autom.dk

Henrik Sørensen

Bogholder/økonomiansvarlig

Telefon: 3672 6580
Mobil: 2685 4102
Mail: admin@autom.dk

Diana Lykke

Koordinator og grafisk designer

Telefon: 36726580
Mail: diana@autom.dk

Morten Bøgelund Palm

Værkfører

Dennis Friis Heinicke

Automekaniker

Matias Brunbakke

Automekaniker

Jesper Engholm

Automekaniker

Anders Isaksen

Automekaniker

Frederik Thorberg

Automekaniker / Under uddannelse

Mohan Rasa

Bilklargøring